LT700H RTK TAHVELARVUTI

Vastupidav 8-tolline professionaalne RTK
tahvelarvuti, et tuua täpsus käeulatuseni

TOO TÄPSUS KÄEULATUSENI

Saa kasu täielikest GNSS RTK võrguparandustest
Tänu 184-kanalilisele suure jõudlusega GPS-, Glonass-, Galileo- ja Beidou-moodulile ning suurepärase jälgimisvõimega GNSS-spiraalantennile pakub LT700H nõudlikes keskkondades oma klassi parimat sentimeetri ja detsimeetri vahelist positsioneerimist.

KAASASKANTAV JA MITMEKÜLGNE

GMS-sertifitseeritud laiendatud ühilduvuse tagamiseks
GMS (Google Mobile Service) sertifikaadiga LT700H töötab tõrgeteta kõige levinumate professionaalsete andmekogumisrakendustega, mis on saadaval Google Play Store-s. Selle integreeritud 4G-modem tagab tõrgeteta sidepidamise välitöödelt kontorisse ja tugevad ühenduse GNSS RTK võrguparandustega.

8-TOLLINE IPS-EKRAAN LISAMUGAVUSE TAGAMISEKS

Värviline IPS-puuteekraan, mida
saab vaadata ka päikesevalguse käes
LT700H Corning Gorilla Glass 3 IPS-ekraan pakub pikemat vastupidavust kõikides ilmastikutingimustes. Selle 10-punktiline mahutuvuslik multi-touch ekraan võimaldab andmete kogumist pliiatsiga ja isegi kinnaste või märgade kätega, et sobida igale töötingimusele.

HOIA OMA ANDMEID TURVALISUSES

Tööstuslik IP67 disain 8000 mAh Li-Ion akuga
LT700H vastupidav konstruktsioon kindlustab teie andmed isegi keerulistes keskkondades ja ebasoodsates ilmastikutingimustes. Kuni 12 tundi kestev tööaeg hoiab liikuva tööjõu katkestusteta andmekogumisele keskendununa.

ÜLEVAADE

LT700H RTK Android tahvelarvuti on mõeldud mobiilse välitööjõu tõhususe ja tootlikkuse suurendamiseks mis tahes rakendustes, mis nõuavad sentimeetri-detsimeetri täpsusega positsioneerimist. Kaasaskantav, vastupidav ja mitmekülgne LT700H võimaldab täpset GIS-andmete kogumist, kohtuekpertiisi kaardistamist, ehitusplatside paigutamist, keskkonnamõõtmisi, maastiku- ja mullatöid. LT700H võimaldab GNSS tehnoloogia edasist kasutamist, alates üksikoperaatorist kuni suurte välimeeskondadega eetevõteteni.

Make your work more efficient

DISTRIBUTOR

MACHINE OÜ
Reg. nr.: 16106829

Address: Suurvälja tee 5,
Vaela 75413, Estonia

Phone: +372 509 4590
E-mail: info@chcnav.ee

CHCNAV EUROPE

CHC NAVIGATION EUROPE KFT

Address: H-1117 Budapest, HUNGARY INFOPARK BUILDING A, Neumann János street 1/A

Phone: +36 20 237 1310, +36 20 235 8248

www.chcnav.com

E-mail: info@chcnav.eu

© 2021 CNAV OÜ. All rights reserved.

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.