LANDSTAR RAKENDUS VÄLIARVUTILE

LandStar on kaasaegne Androidi rakendus väliarvutile. Rakendus on abiliseks nii geodeetiliste-, topograafiliste kui ka ehitusgeodeetiliste tööde teostajatele.

LandStar võimaldab kasutada enamlevinud CAD-faili formaate nii kaardirakenduses kuvamiseks kui ka väljamärkimistööde teostamisel. Toetatud failiformaadid on .dxf failid kaardirakenduse põhjaks kasutamisel ja .dxf ja .dwg failid väljamärkimistööde teostamiseks.

Kaardipõhjadena saab kasutada nii enamlevinud Google Map, Bing ja OpenStreetMap kaardipõhjasid kui ka Maa-Ameti .wms andmeid. Lisaks saab laadida kaardipõhjana ka näiteks droonilennu käigus koostatud geotiff ja jpg faile.

LandStar on väga võimekas rakendus ka pinnamudelitega töötamiseks. Võimaldab pinnamudeleid sisse mõõta ja pinnamudeleid välja märkida. Lisaks saab rakendusega mahuarvutusi teostada otse väliarvutis.

LandStar rakenduse menüüd on loogilise ülesehitusega ja kasutajakogemus intuitiivne. Rakendus on lihtne kasutada tavakasutajale aga võimekas ka keerukamate tööde tegemiseks.

 

Make your work more efficient

DISTRIBUTOR

MACHINE OÜ
Reg. nr.: 16106829

Address: Suurvälja tee 5,
Vaela 75413, Estonia

Phone: +372 509 4590
E-mail: info@chcnav.ee

CHCNAV EUROPE

CHC NAVIGATION EUROPE KFT

Address: H-1117 Budapest, HUNGARY INFOPARK BUILDING A, Neumann János street 1/A

Phone: +36 20 237 1310, +36 20 235 8248

www.chcnav.com

E-mail: info@chcnav.eu

© 2021 CNAV OÜ. All rights reserved.

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.