HCE600 ANDMEJUHTPULT

Ülimalt vastupidav Androidi andmejuhtpult 5.5″
HD+ ekraaniga maamõõdistus- ja ehitusrakenduste jaoks

VÕIMAS PLATVORM VÄLIANDMETE KOGUMISEKS

Android 10 operatsioonisüsteemiga
HCE600 on varustatud võimsa Helio MTK 6762 kaheksatuumalise protsessoriga, mis pakub parimat jõudlust, töötab 50% kiiremini ja tarbib 25% vähem energiat kui tema eelkäijad. Android 10 operatsioonisüsteem võimaldab sujuvat CAD-jooniste haldamist ja aluskaardi kuvamist. Suure jõudlusega LPDDR4 mäku edastab andmeid kiiremini, tagades suurte projektifailide kohese üleslaadimise. HCE600 on varustatud sisseehitatud 4G-mobiilimodemiga, mis tagab stabiilse ja usaldusväärse internetiühenduse ning sisaldab 90-päevast prooviversiooni LandStar7 mõõdistus- ja kaardistusrakendust koos integreeritud pilveteenusega, et jagada andmeid ja pakkuda ühe klõpsuga kaugtuge ükskõi kust.

MÕELDUD MOBIILSE TÖÖJÕU JAOKS

Elegantne, kerge ja esmaklassiline disain, mis tagab parema kasutuskogemuse välitingimustes
HCE600 on ainult 1.54 cm paks ja kaalub vaid 345 g, mis teeb sellest ülihea käeshoitava maamõõdistamise ja kaardistamise rakenduste jaoks. Selle ergonoomiline disain on optimeeritud välitingimustes kasutamiseks ja selle ühekäeline haarats tagab suurepärase ja lihtsama käsitsemise. Selle küljel olev kohandatav kiirklahv võimaldab ühesammulist mõõtmist kiireks andmesisestuseks. Kogu päeva kestev aku tagab katkematu andmekogumise välitingimustes.

BRILJANTNE HD+ EKRAAN

Teostage oma andmekogumisülesandeid kohapeal tõhusamalt kui kunagi varem
Suure heledusega 5.5-tolline HD+ ekraan muudab projektide vaatamise põhjalikumaks ja intuitiivsemaks. Keerukad mõõdistusprojektid, DXF-baaskaardid ja andmetabelid kuvatakse detailsemalt, et parendada vaatamiskogemust. Tänu kuni 500 nitilisele heledusele jäävad teie andmed alati hõlpsasti loetavaks, nii otsese päikesevalguse kui ka vihmase ilmaga töötades. Projektid ja kaardid on teie töökeskkonnas kättesaadavad, mis võimaldab teil keskenduda oma ülesannetele kõige tõhusamalt.

LAIENDATUD VÄLITEGEVUS

Löögi-, tolmu- ja veekindel
HCE600 Asahi DragonTrail™ klaasist ekraan on ülitugev ja kriimustuskindel, pakkudes pikaajalist jõuldust ja suurepärast kaitset igapäevase kulumise või juhusliku kukkumise eest kuni 1.5 m kõrguselt. MIL-STD 810 sertifikaat ja IP67 klassifikatsioon tagavad äärmise vastupidavuse ja töökindluse tüüpilistes mõõdistus- ja ehitusplatsidel kasutatavates keskkondades. Üheksateljeline kompass ja güroskoopide fusioonalgoritm korrigeerib magentilistest häiringutest tingitud vead, et anda täpset suunateavet. Tavalised mõõdistamisrakendused, näiteks GNSS RTK jälgimismõõdistused, toimuvad alati suurima tõhususega.

ÜLEVAADE

HCE600 on kerge, kompaktne, professionaalne Android 10 andmekoguja, millel on tähtnumbriline klaviatuur, mis on mõeldud spetsiaalselt maamõõtmiseks ja kaardistamiseks välitöödel. Selle 5.5-tolline DragonTail™ ekraan pakub äärmist vastupidavust, pikaajalist jõudlust ja uskkumatut päikesevalguse käes loetavust.


HCE600 on optimaalne käeshoitav juhtpult, mis võimaldab töötada rasketes välitingimustes ning muudab andmete kogumise lihtsamaks ja tõhusamaks. HCE600-ga on kaasas 90-päevane prooviversioon LandStari mõõdistus- ja kaardistusrakendus, mida kasutab üle 100 000 professionaali kogu maailmas. HCE600 on varustatud ühendusmoodulitega, sealhulgas Bluetooth 5.0, kahesageduslik 2.4G ja 5G Wi-Fi, 4G-modem ja muu, mis ühendavad HCE600 sujuvalt ja usaldusväärselt teie lemmik GNSS vastuvõtjate ja RTK-võrgu korrektsiooniallikatega. Ülimalt vastupidav, talub 1.5 meetri kõrguselt betoonile kukkumist ning vastab rangetele IP67 ja MIL-STD-810H standarditele.

Make your work more efficient

DISTRIBUTOR

MACHINE OÜ
Reg. nr.: 16106829

Address: Suurvälja tee 5,
Vaela 75413, Estonia

Phone: +372 509 4590
E-mail: info@chcnav.ee

CHCNAV EUROPE

CHC NAVIGATION EUROPE KFT

Address: H-1117 Budapest, HUNGARY INFOPARK BUILDING A, Neumann János street 1/A

Phone: +36 20 237 1310, +36 20 235 8248

www.chcnav.com

E-mail: info@chcnav.eu

© 2021 CNAV OÜ. All rights reserved.

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.