LANDSTAR7 MAAMÕÕTMIS- JA KAARDISTAMISTARKVARA

Välitingimustes järeleproovitud mõõdistamis- ja kaardistamistarkvara mis tahes Android
seadmetele ja CHCNAV andmejuhtpultidele.

LIHTNE TÖÖKORRALDUS VÄLITÖÖDELT KONTORISSE

Toetab erinevaid impordi- ja ekspordivormingu tüüpe
LandStar7 impordib ja ekspordib DFX, DWG, SHP, KML, KMZ, CSV, DAT, TXT faile, samuti täielikult kohandatud andmete sisusid mõõdistamisprojektidest, valides selleks CSV, DAT ja TXT formaadid. Lisaks võimaldab Cloud Service andmete veebipõhist salvestamist ja haldamist ning Remote Assistance funktsioon võimaldab välioperaatorite seadmete kaugjuhtimist, kui see peaks vajalik olema.

TAUSTAKAARDI KUVAMINE

Leidke ja visualiseerige oma projekti andmeid ühe pilguga
LandStar7 integreerib Google, OSMi, BINGi ja WMSi veebikaarte, et anda maamõõtjatele ja ehitusspetsialistidele olulist asukohateavet. Projektid visualiseeritakse nende piirkondlikul maastikul või satelliidipiltidel reaalajas.

FUNKTSIOONIRIKAS ANDROID MÕÕDISTUSTARKVARA

Väga mitmekülgne ja valmis mitmeteks rakendusteks
LandStar7 on loodud selleks, et pakkuda teile erakordseid funktsioone, alates maamõõtmistest, ehitus- ja inseneriprojektidest, kaardistamisest, GIS-andmete kogumisest, teede jälgimisest kuni toruteede mõõdistamiseni. Selle kohandatav kasutajaliides hoiab LandStar7-e hõlpsasti kasutatavana, keskendudes sageli kasutatavatele põhifunktsioonidele.

DISAIN MAAMÕÕTJATE JAOKS MAAMÕÕTJATE POOLT

Kiire tarkvaraarendusprotsess
Meie LandStar7 arendusmeeskond hoiab pidevat kontakti maamõõtjate, ehitusspetsialistide ja meie ülemaailmsete partnerite võrgustikuga, et pakkuda teile uusi silmapaistvaid funktsioone. Kui kasutate LandStar7-t juba täna, on tagatud, et saate regulaarselt uusi funktsioone ilma lisakuludeta.

ÜLEVAADE

LandStar7 on uusim kohapeal järeleproovitud mõõdistamistarkvara lahendus mis tahes Android seadmetele ja CHCNAVi andmejuhtpultidele. LandStar7 on loodud suurt täpsust vajavate mõõdistamis- ja kaardistamisülesannete jaoks ning pakub sujuvat töövoogude haldamist, hõlpsasti õpitavat ja lihtsasti kasutatavat graafilist kasutajaliidest, et viia kõik projektid tõhusalt lõpule. Põhjalikud andmete impordi- ja ekspordivormingud ning mitu mõõtmis- ja jälgimismeetodit tagavad kohese tootlikkuse.

Make your work more efficient

DISTRIBUTOR

MACHINE OÜ
Reg. nr.: 16106829

Address: Suurvälja tee 5,
Vaela 75413, Estonia

Phone: +372 509 4590
E-mail: info@chcnav.ee

CHCNAV EUROPE

CHC NAVIGATION EUROPE KFT

Address: H-1117 Budapest, HUNGARY INFOPARK BUILDING A, Neumann János street 1/A

Phone: +36 20 237 1310, +36 20 235 8248

www.chcnav.com

E-mail: info@chcnav.eu

© 2021 CNAV OÜ. All rights reserved.

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.