I83 IMU-RTK
GNSS VASTUVÕTJA

Nutikas ja mitmekülgne IMU-RTK GNSS
vastuvõtja veelgi intuitiivsemaks mõõdistamiseks

PARIM GNSS RTK MÕÕDISTUS-SEADE

1408-kanaliline GNSS ja iStar-tehnoloogia
i83 GNSS nutiantenn pakub sekunditega sentimeetri täpsust ja säilitab usaldusväärse fikseeritud RTK-täpsuse isegi tavapäraselt keerulistes keskkondades. Kiirkäivitusfunktsioon võimaldab teil 30 sekundi jooksul pärast vastuvõtja sisselülitamist alustada oma tööd, muutes punktide kogumise kiiremaks kui kunagi varem, samal ajal kui te liigute ühest kohast teise. Kolmanda põlvkonna suure võimsusega antenn suurendab GNSS-satelliitide signaalide jälgimise tõhusust kuni 30% ja tagab GPS, Glonass, BeiDou, Galileo ja QZSS konstellatsioonide kasutamisel täpse, ülevaatekohase positsioneerimise. Integreeritud iStar-tehnoloogia tagab optimaalse GNSS RTK mõõdistamise kõigis GNSSi mõõtmisrakendustes.

KONSTRUEERITUD VÄLITINGIMUSTES KASUTAMISEKS

18 töötundi ühe laadimisega, et tagada
efektiivsus just siis, kui seda vajate
i83 GNSSi üliväikese energiatarbimisvajadusega SoC (System-on-Chip) elektrooniline disain ja arukas energiajuhtimine parandavad oluliselt GNSSi mõõdistamise kestust ja kaotavad vajaduse varu- või välisakude järele. GNSS RTK-võrgukulgurina töötades saavutatakse kuni 18 tundi iseseisvat tööd ja RTK-tugijaamana kuni 9 tundi. i83 GNSS laeb end elektripangast või tavalisest USB-C laadijast. Olenemata sellest, kus ja millal GNSS-uuringuid tehakse, on i83 GNSSi magneesiumsulamist korpus löögi-, tolmu- ja veekindel, et tagada katkematu töö isegi kõige nõudlikumates tööpiirkonna tingimustes.

GNSS MÕÕDISTUSVAHEND, MIS ON MÕELDUD KÕIGILE

Tõhus ja lihtsustatud IMU-RTK mõõdistamine
I83 GNSSi on sisseehitatud IMU automaatse posti kallakkompensatsiooni jaoks, mis suurendab mõõdistamise, projekteerimise ja kaardistamise kiirust ning tõhusust kuni 30%. 200 Hz inertsiaalmooduli häireteta initsialiseerimine reaalajas toimub vaid 5 sekundiga ja tagab 3-sentimeetrise täpsuse kuni 30- kraadise posti kaldevahemiku ulatuses. Mõõtmine ja töökäigu jälgimine i83 GNSSiga on kiire, lihtne ja väga produktiivne, olgu te siis insener, töödejuhataja või maamõõtja.

NUTIKAM ÜHENDUVUS KUI KUNAGI VAREM

Võrratu univeraalne GNSS-vastuvõtja
i83 GNSSil on kõik ühenduvusfunktsioonid, mida maamõõtja vajab mis tahes GNSSi mõõdistamisprojekti stsenaariumi täitmiseks. Sisseehitatud Wi-Fi, Bluetooth ja NFC tehnoloogiad tagavad sujuva ühenduse välitööde andme-juhtpultidega ja tahvelarvutitega. Integreeritud 4G- ja UHF-modemid võimaldavad mis tahes GNSS-mõõdistamisrežiime, alates RTK-võrkude NTRIP-ühendustest kuni UHF-baasrongide konfiguratsioonini. GNSS RTK parandused on pidevalt kättesaadavad või edastavad, et tagada täpne positsioneerimine kõikides olukordades. Kõrgresolutsiooniline värviline ekraan annab selge ülevaate i83 GNSSi olekust. Olenemata sellest, kas see on seadistatud UHF RTK baasjaamana, salvestab töötlemata andmeid edasiseks GNSS järeltöötluseks või seda kasutatakse lihtsalt UHF- või 4G-võrgu kulgurina, pakub see täielikku kontrolli mõõdistustoimingute üle.

ÜLEVAADE

i83 on enamat kui universaalne 1408-kanaliline mitmepiirkondlik IMU-RTK GNSS-vastuvõtja, see on täiuslik GNSS RTK mõõdistamisvahend, mida iga mõõdistamise, ehituse või kaarditamise professionaal ootab. Sisseehitatud ühendusmooduleid, nagu Wi-Fi, Bluetooth, NFC, UHF ja 4G-modem, saab kasutada usaldusväärselt, tõhusalt ja mugavalt mitmesugustes rakendusstsenaariumites, et vastata igale tööplatsi konfiguratsioonile.


i83 GNSS on varustatud CHCNAVi kolmanda põlvkonna GNSS antenniga ja uusima iStar algoritmiga, et suurendada kõigi GNSS signaalide jälgimistõhusust 30% võrra. Samuti sisaldab see esmaklassilist kalibreerimisvaba IMU-andurit, mis parandab oluliselt RTK GNSSi kasutatavust ja usaldusväärsust. Pikaajaliseks välitingimustes kasutamiseks ja vastupidavaks toimimiseks kavandatud i83 GNSSi nutikas energiajuhtimistegnoloogia võimaldab kuni 18 tundi pidevad RTK kulguri tööd. i83 GNSS pakub GNSS-mõõtmiste, töökäigu jälgimise ajal mõõdistamiste tegemiste ja muude tüüpiliste ehitusülesannete puhul võrratut tootlikkust.

Make your work more efficient

DISTRIBUTOR

MACHINE OÜ
Reg. nr.: 16106829

Address: Suurvälja tee 5,
Vaela 75413, Estonia

Phone: +372 509 4590
E-mail: info@chcnav.ee

CHCNAV EUROPE

CHC NAVIGATION EUROPE KFT

Address: H-1117 Budapest, HUNGARY INFOPARK BUILDING A, Neumann János street 1/A

Phone: +36 20 237 1310, +36 20 235 8248

www.chcnav.com

E-mail: info@chcnav.eu

© 2021 CNAV OÜ. All rights reserved.

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.